Szkolenie: gry i ćwiczenia z gumizelą!

Znacie gumizelę? Elastyczną taśmę, którą można wykorzystywać w trakcie szkoleń, warsztatów i różnych form pracy z grupą?

Zapraszamy na Rozwijalnię* poświęconą właśnie temu, niezwykłemu narzędziu!Biorąc udział w tym warsztacie, możecie spodziewać się:

💚 poznania ćwiczeń z gumizelą dla młodzieży i dorosłych

💚 instrukcji oraz podpowiedzi jak bezpiecznie wykorzystywać gumizelę

💚 dużo śmiechu i aktywnych działań

💚 twórczego myślenia inspirowanego gumizelą

22 czerwca g. 17:00 – 18:30, zapisy: https://app.evenea.pl/event/gumizelavi22/

Uwaga: na warsztat zapraszamy w swobodnym stroju i sportowym obuwiu odpowiednim do panujących warunków atmosferycznych.Do ćwiczeń z gumizelą potrzebujemy grupy 🙂 dlatego spotkanie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia m.in. 10 osób. Wydarzenie realizujemy w plenerze. W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie i informować o możliwym odwołaniu warsztatu (dlatego prosimy podać nr telefonu przy rejestracji).


🔆Warsztat poprowadzi: Aga Leśny – trenerka outdoor, współzałożycielka Pracowni Nauki i Przygody. Gumizelę wykorzystuje zarówno na warsztatch integracyjnych, team-buildingowych jak i w szkoleniach.

🔵LokalizacjaWarsztat odbędzie się na skwerze Strehla na warszawskim Jazdowie. Zbiórka pod domkiem fińskim OsiemPrzezDwa na ul. Jazdów 8/2.

Uwaga: na teren osiedla Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania samochodów. Najlepiej przyjedźcie komunikacją miejską lub rowerem.

Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa.

Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego WarszawyPracownia Nauki i Przygody jest organizacją pożytku publicznego działającą na zasadach non-profit. Biorąc udział w naszych działaniach wspierasz naszą misję rozwoju pedagogiki przygody w Polsce!