Warsztaty Rogera Greenawaya dla menagerów

16 marca 2017, dr Roger Greenaway przeprowadził w Płocku warsztaty dla menadżerów. „Engaging manager: a tools for engaging meeting” był warszatem zaprojektowanym specjalnie dla osób pracujących z grupami, które szukają nowych narzędzi do grupowego podejmowania decyzji, angażowania uczestników i zwiększenia ich poczucia sprawstwa oraz odpowiedzialności za powierzone zadania.
Czy można podejmować decyzję, planować realizację celów, porządkować spotkania, budować zaangażowanie w zespole, wykorzystując do tego celu coś więcej niż tylko flipchart i markery? Okazuje się, że tak i to dużo bardziej efektywnie. W trakcie warsztatów  poznaliśmy wiele nietypowych narzędzi i sposobów pracy w tych obszarach. Wykorzystywaliśmy przestrzeń, ruch, metaforę, obraz i wiele innych.

Dr Greenaway przekonywał, że warto wykorzystywać aktywne metody nawet w przypadku „zwykłych” zebrań, spotkań biznesowych czy budżetowych. Było to ciekawe uzupełnienie warsztatu dla trenerów, które opisaliśmy tutaj >>>.

 

Roger Greenaway przyjechał do Polski na wspólne zaproszenie Experience Corner, Pracowni Nauki i Przygody oraz Akademii Biznes Level Up. Na warsztaty zaprosiliśmy w ramach programu „Akademia Pedagogiki Przygody”.

/al/