„To była maj, pachniała Saska Kępa” – gra miejska dla słuchaczy Mazowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

PrintJuż po raz trzeci wraz z Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki organizowaliśmy grę miejską dla słucDSC_5203haczy Mazowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem planszą gry była Saska Kępa.

Przed uczestnikami podzielonymi na patrole stał szereg zadań. Trzeba było dotrzeć do określonych miejsc i znaleźć naklejki lub wykonać zadania związane z postaciami Saskiej Kępy. Aby ukończyć grę należało m.in. odwiedzić dom Cenktiewiczów, namalować obraz Roszkowskiej, uzupełnić piosenki Osieckiej czy stworzyć rzeźbę na wzór rzeźb Niewskiej.

zdjęcie graNa zakończenie spotkaliśmy się w danej kawiarence Sułtan, gdzie przy kremie sułtańskim i filiżance herbaty podsumowaliśmy grę i rozdaliśmy nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy i już myślimy o kolejnej grze.
Do zobaczenia!