kurs: mobilne parki linowe

Kurs budowy i działań edukacyjnych na niskim parku linowym (LRC)

erca_newKompleksowe szkolenie budowania i działań z mobilnym, niskim parkiem linowym wg standardu Erupean Ropes Courses Association (ERCA). Więcej o metodzie tutaj:  kliknij  >>>

Kurs trwa 24 godziny szkoleniowe i kończy się egzaminem na certyfikat ERCA.

Program: Wprowadzenie do experiental education, wykorzystanie niskiego parku linowego do działań pedagogicznych w tym praca z grupami, bezpieczeństwo na niskim parku linowym, zasady budowy i montażu niskiego parku linowego, węzły, aspekty prawne, praktyczne metody pedagogiki przygody. Egzamin praktyczny i teoretyczny. Kurs prowadzony w języku angielskim. Możliwy jest udział polskiego asystenta.

Jesteśmy jedynym organizatorem tego typu kursów w Polsce!

Microsoft Word - Beschreibung NSG Ausbildung Englisch

Co należy zabrać: Wygodny, nieprzemakalny strój (większość zajęć będzie odbywała się na dworze), buty z twardą podeszwą.

Prowadzący: Pracownia Nauki i Przygody współpracuje z certyfikowanymi trenerami europejskimi. Kurs LRC prowadzą najczęściej trenerzy z Niemiec posiadający licencję Train The Trainers.

Uwagi:

– kurs prowadzony jest dla grupy do 10 – 12 osób

– zespół Pracowni może pomóc w zakupie sprzętu do budowy własnego parku linowego

– certyfikat ERCA ważny jest 3 lata. Po ich upływie konieczne jest odświeżenie uprawnień. Takie odświeżenia organizuje Pracownia Nauki i Przygody. Jego koszt to około 50 euro. Wg standardów ERCA z niskimi parkami linowymi powinny pracować osoby posiadające zaświadczenie o umiejętności udzielania pierwszej pomocy nie starsze niż 3 lata

– organizujemy grupy otwarte, mniej-więcej raz do roku. Aktualne terminy znajdują się w zakładce Szkolenia.

Cena: Organizacja kursu dla 10 osobowej grupy kosztuje ok. 4520 euro. W cenie tej zawiera się prowadzenie przez instruktorów, opłaty egzaminacyjne, materiały dla uczestników, certyfikat. Cena nie zawiera kosztów noclegu, wyżywienia, ubezpieczenia i udziału polskiego asystenta.

Kontakt: w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z koordynatorką szkoleń Agą Leśny, tel 501 783 923, pracownia@naukaprzygoda.edu.pl