Szkolenia w Centrum Nauki Kopernik

Odkąd z pasją zaczęliśmy rozwijać i promować pedagogikę przygody w Polsce, bardzo szybko zaczęliśmy być proszeni o organizację szkoleń, warsztatów i pokazów.  „Bo jak nie my to kto?” :) W tym obszarze mamy jedną organizację, która współpracuje z nami od lat: Centrum Nauki Kopernik. Dla pierwszego w Polsce centrum nauki, przeprowadziliśmy szereg szkoleń pedagogicznych. Z wieloletniej współpracy z „Kopernikiem” cieszymy się bardzo, ponieważ widzimy efekty naszej prac u osób, które wspieraliśmy w kształceniu. Spotkaliśmy się kilkukrotnie na szkoleniu z podstawowych umiejętności pedagogicznych w pracy z małymi dziećmi; współpracy z młodzieżą; tworzeniu warsztatów naukowych; czy prowadzenia działań naukowych z małymi dziećmi. Za nami właśnie kolejny, udany cykl. Powodzenia w pracy, super ekipo animatorów „Kopernika”!