Pokaz warsztatu „Nie daj się złapać”

6 marca 2020 Pracownia Nauki i Przygody zaprasza na pokaz zgrywalizowanego warsztatu „Nie daj się złapać”. 

Celem pokazu jest doświadczenie nauki poprzez grywalizację na przykładzie rozpoznawania i reagowania na różne techniki nieuczciwego wywierania wpływu stosowanych w handlu, reklamie, negocjacjach biznesowych, w pracy oraz innych codziennych sytuacjach. 

Więcej o samej grze i warsztacie >>>

Metoda

Proponowany program warsztatów jest stworzony w oparciu o techniki i ćwiczenia inspirowane nurtem pedagogiki przygody. W warsztatach stosujemy dedykowaną grę edukacyjną, stworzoną z myślą o młodzieży. 

Program

Na część pierwszą składa się rozgrywka edukacyjnej gry karcianej. W trakcie pierwszej sesji warsztatu uczestnicy otrzymują pomoce edukacyjne w formie kart do gry, które będą pozwalały wyszukiwać i ćwiczyć dostrzeganie wybranych technik manipulacji po warsztacie.

Druga część warsztatu pozwala utrwalić zapamiętane mechanizmy oraz przeanalizować konkretne sytuacje manipulacji i możliwych reakcjach na nią. 

Dla kogo?

Na warsztat zapraszamy szczególnie nauczycieli, edukatorów oraz trenerów zainteresowanych wykorzystaniem pedagogiki przygody i grywalizacji w pracy z grupami.

Zapraszamy również osoby zainteresowane naszym programem wolontariackim i rozwojem w nurcie outdoor/adventure/experiential education.

Kiedy i gdzie?

Na pokaz zapraszamy 6 marca 2020 w godzinach 14:30 – 18:00 do Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4, Warszawa sala 206.

Prowadzący

Warsztat poprowadzą: Aga Leśny i Marcin Łączyński oraz zespół wolontariuszy Pracowni Nauki i Przygody. Więcej o nas przeczytasz tutaj :)

Kontakt dla uczestników:

Agnieszka Kędziorek, pracownia@naukaprzygoda.edu.pl, tel.: 881047545 (wtorki i czwartki w godz.15:00 – 20:00)

Inne uwagi

W programie nie przewidziano poczęstunek dla uczestników.

Finanse

Organizacja warsztatu jest sfinansowana ze środków fundacji – uczestnicy nie płacą za udział w nim.  Jeśli jednak masz możliwość finansowego wsparcia fundacji – aby takie warsztaty mogły się częściej odbywać – wesprzyj nas darowizną lub w inny sposób >>>

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł (dlatego prosimy Cię o podanie danych do wystawienia faktury).

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania się min. 5 – max. 20osobowej grupy.

Formularz zgłoszenia:

Zgłoszenie na warsztat pokazowy nie daj się wkręcić
Niezbędny w przypadku konieczności wystawienia faktury na opłatę regulacyjną. Szczegóły: patrz ponizej.