Adventus #8 – warsztaty pedagogiki przygody

adventus8_2016Zapraszamy Cię serdecznie na warsztaty pedagogiki przygody. „Adventus” to świetna propozycja dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć fenomen pedagogiki przygody i przetestować jej najbardziej charakterystyczne metody !

W trakcie warsztatów poznasz kilkanaście gier i zabaw dla uczestników w różnym wieku, sprawdzisz jak można wykorzystać niski park linowy do celów edukacyjnych, zapoznasz się z podstawowymi teoriami pedagogiki przygody. Ponieważ większość gier omawiamy, będziesz mogła/mógł poasiakellerznać różne metody wykorzystania transferu wiedzy z gier i ćwiczeń – do naszej codzienności. Poznasz trenerów i inne osoby zainteresowane outdoor & adventure education.  Otrzymasz materiały teoretyczne, dzięki którym będziesz mogła/mógł poszerzać swoją wiedzę.

Jako uczestnik weźmiesz udział w szeregu aktywności plenerowych, aby później móc wspólnie podsumować zdobyte doświadczenia i przedyskutować możliwość adaptacji nowo zdobytej wiedzy do pracy z Twoją grupą.

Jeśli pracujesz z grupami i chcesz z procesem edukacyjnym wyjść poza sale szkolne lub warsztatowe – to ten warsztat jest dla Ciebie.

Adventus to często pierwsze spotkanie z pedagogiką przygody i Pracownią Nauki i Przygody. Dla wielu jego uczestników był to dopiero początek wielkiej przygody z experiential/outdoor/adventure education. Część z „absolwentów” Adventusa pracuje dzisiaj jako nasi trenerzy :)

DSCF0407Gdzie?
WioskaPod Kogutem, Krępa k. Warszawy. Zakwaterowanie w drewnianych domkach wieloosobowych z łazienką.

Kiedy?
1.10 – 2.10.2016. Zaczynamy w sobotę o godzinie 10:00, kończymy w niedzielę o godzinie 14:00. Jeśli potrzebujesz noclegu na miejscu dzień wcześniej – skontaktuj się z nami!

Dla kogo?

Warsztat polecamy nauczycielom, pracownikom ośrodków edukacji ekologicznej, animatorom, harcerzom, instruktorom rekreacji ruchowej oraz wszystkim, którzy interesują się możliwościami wykorzystania niskiego parku linowego i klasycznych gier pedagogiki przygody.

Twoja inwestycja:
380 zł (przy zgłoszeniu i wpłacie do 15.08), 420 zł (przy późniejszym zgłoszeniu).

Cena obejmuje: udział we wszystkich zajęciach programowych, zakwaterowanie, wyżywienie, materiały teoretyczne, zaświadczenie o udziale w warsztatach.

Ubezpieczenie NNW uczestnicy wykupują we własnym zakresie. Prosimy o wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 150 zł jako potwierdzenie rezerwacji miejsca.

Dodatkowy bonus: uczestnicy warsztatów otrzymają 15% zniżki na zakupy w naszym sklepie internetowym.

IMG_3139Trenerzy:

Warsztat poprowadzi: Asia Przydatek wraz z zespołem Pracowni Nauki i Przygody. Więcej o nas przeczytasz w zakładce zespół.

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania min. 12 osobowej grupy.

Zgłoszenia: