Integracyjne warszaty dla klas – przywitaj z nami jesień!

Nowy rok szkolny za pasem! Jak każdej jesieni, organizujemy warsztaty integracyjne dla klas. Dzięki twórczej przygodzie w plenerze, klasa wraz z wychowawcą ma okazję lepiej się poznać i zobaczyć jakie talenty drzemią w grupie szkolnej.

Proponujemy twórczą integrację połączoną z ćwiczeniami komunikacji oraz poznawaniem talentów w klasie.  Nasze zajęcia konstruujemy w oparciu o tzw. pedagogikę przygody, która umożliwia dobre poznanie grupy, ćwiczenie szukania niestandardowych rozwiązań oraz budowanie zaufania pomiędzy uczniami oraz uczniami a nauczycielami.

Gry plenerowe oraz te, wykorzystujące niski park linowy, polecane są dla uczniów od 6 klasy. Warsztaty, inspirowane metodą outdoor education świetnie nadają się również do wspólnej pracy nauczycieli wraz z ich uczniami.

Zajęcia prowadzą nasze trenerki, trenerzy oraz wolontariusze i wolontariuszki. Nie tylko zachęcają młodzież do wspólnej zabawy, ale również moderują podsumowanie i wyciąganie wniosków co sprzyja refleksji i lepszemu poznaniu siebie oraz grupy.

Zobaczcie relację z podobnych warsztatów z jesień 2019 >>>

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: pracownia@naukaprzygoda.edu.pl