Konferencja Experiential Educators Europe wraca do formy stacjonarnej!

28 – 2 maja w Niderlandach odbędzie się 26.edycja niezwykłej, europejskiej konferencji „Experiential Educator Europe”. Jest to spotkanie społeczności trenerów zainteresowanych tą metodyką z całej Europy i świata. Konferencję wyróżnia bardzo zróżnicowane grono uczestników. Znajdują się pośród nich trenerzy, coachowie, terapeuci, właściciele małych i dużych firm, przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Konferencja organizowana jest metodą unconference – bez wystąpień zaproszonych gości, za to z niezwykłym wkładem warsztatów przygotowywanych przez trenerów.

W czasie warsztatów konferencyjnych można zaproponować swoją autorską metodę pracy/narzędzie, podzielić się dobrymi praktykami, zorganizować dyskusję czy test nowej gry.

Konferencji towarzyszy niezwykła atmosfera partnerstwa, wspólnego spędzania czasu (częste są ogniska, wycieczki, mnóstwo niefromalnych rozmów).

Organizatorzy dbają by była ona dostępna cenowo dla wszystkich – organizowana jest więc w turystycznym standardzie, co tylko dodaje jej uroku.

Społeczność konferencji utworzyła fundusz stypendialny dla tych, którzy chcieliby się włączyć w tę społeczność i znajdują się w trudnych warunkach finansowych.

Serdecznie polecamy! Early birds tylko do 21.03!

Wiele relacji i zaproszeń na wcześniejsze edycje znajdziecie u nas na stronie tu.