Zgłoszenia i niższa cena na kurs niskich parków linowych

ERCAlogoJuż w kwietniu zapraszamy do magicznej Oczyszczalni na kurs budowy i działań na mobilnym, niskim parku linowym. Ta znana w Europie metoda działań outdoorowych zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Nasza fundacja już od 3 lat organizuje kursy oraz treningi z wykorzystaniem niskiego parku linowego. Jesteśmy jedynym organizatorem certyfikowanych, europejskich kursów korzystania z niskiego parku linowego. Kurs wzbogacony jest o moduły działań z zakresu experiential education.

Więcej o metodzie niskiego parku linowego możecie poczytać, posłuchać i pooglądać tutaj: klilk!

Zgłoszenia poprzez stronę internetową już ruszyły. Dla osób zgłaszających się do końca 2014 roku przewidzieliśmy zniżkę. Nie odkładajcie zgłoszenia – w kursie może wziąć udział maksymalnie 10 osób!

Szkolenie poprowadzi sprawdzone trio:

Daniel Dammier (Actionworx, Niemcy)– dyplomowany pedagog socjalny, pracuje od ponad 13 lat jako trener. Zawodowo zajmuje się budową niskich i wysokich parków linowych oraz prowadzeniem treningów. Jest rozpoznawalnym w Europie trenerem, koncertującym się na edukacyjnych aspektach pedagogiki przygody. Prowadził działania w Indiach, Cyprze, Izraelu. Certyfikowany instruktor ERCA.

Bastian Kaspert (Actionworx, Niemcy) – dyplomowany pedagog socjalny, pracuje od 10 lat jako trener. Posiada certyfikat instruktora ERCA oraz uprawnienia wspinaczkowe. Jest znany z niezwykłego poczucia humoru, które wykorzystuje do tworzenia gier i ćwiczeń.

Trenerzy przyjeżdżają na specjalne zaproszenie Pracowni Nauki i Przygody!

Aga Leśny – asystent (Pracownia Nauki i Przygody) – dyplomowany pedagog i kulturoznawca, trener ERCA. Popularyzatorka idei i metod Experiential Education w Polsce, założycielka Pracowni Nauki i Przygody. Przeprowadziła ponad 100h treningów metodą pedagogiki przygody, wykorzystując niski park linowy do pracy z dziećmi, dorosłymi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj: zdobądź certyfikat ERCA!